TL-SG1016
https://smartsecur.es/web/image/product.template/26320/image_1920?unique=b7b74e7
16-poorts Gigabit-schakelaar
Niet beschikbaar voor verkoop
    Deze combinatie bestaat niet.
    Specifications for TL-SG1016
    Merk TP-Link
    • Energie-efficiënte technologie vermindert energieverspilling
    • Ondersteunt MAC-adres auto-learning en auto MDI/MDIX
    • 802.1p en DSCP QoS zorgen voor een soepele verkeersstroom
    • IEEE 802.3x flow control zorgt voor betrouwbare gegevensoverdracht
    • Plug & Play - geen configuratie of installatie vereist
    • 16 RJ45 10/100/1000 Mbps poorten met auto-negotiation en auto MD/MDIX
    • Standaarden en protocollen:
      • IEEE 802.3i
      • IEEE 802.3u
      • IEEE 802.3ab
      • IEEE 802.3x
      • IEEE 802.1p
    • Type doorsturen: Opslaan en doorsturen
    • MAC-adressen: 8K
    • 32 Gbps schakelcapaciteit
    • Pakket doorstuursnelheid: 23,8 Mbps
    • Jumbo frame 10 KB
    • Voeding: 100 V ~ 240 V AC, 50/60 Hz
    • Stroomverbruik: 10,68 W (maximaal)
    • Bereik opslagtemperatuur -40°C ~ +70°C
    • Opslagvochtigheid van 5% ~ 90% (niet-condenserend)
    • Bedrijfstemperatuur van 0°C ~ +40°C
    • Relatieve vochtigheid 10% ~ 90% (niet-condenserend)
    • Metalen behuizing zonder ventilator
    • Rekinstallatie
    • Afmetingen: 440 (B) x 44 (H) x 180 mm