POE-SPLIT-30W
https://smartsecur.es/web/image/product.template/24052/image_1920?unique=5a94d18
PoE Splitter, Para cámaras IP no PoE
Not Available For Sale
    This combination does not exist.
    Specifications for POE-SPLIT-30W
    Brand White Brand
    Device type Splitter
    • PoE splitter
    • Allows an IP camera to be powered and connected to a network cable with PoE power supply
    • Output voltage DC 12 V/ 2A
    • Maximum output power 30 W