INJ-POE-G-12W-24
https://smartsecur.es/web/image/product.template/24027/image_1920?unique=742e860
Inyector PoE Pasivo, Entrada/Salida RJ45 10/100/1000 Mbps, 24V 0,5A
Not Available For Sale
    This combination does not exist.
    Specifications for INJ-POE-G-12W-24
    Brand White Brand
    Device type PoE Injector
    • Passive PoE Injector
    • Allows data and power to be injected into a UTP cable to power passive PoE devices (24v 0.5A) remotely