UV-IPC3634SS-ADF28KMC-I1
https://smartsecur.es/web/image/product.template/27452/image_1920?unique=6ad7706
Uniview Revolver IP Camera Prime Bereik 4 Mpx Resolutie (2688x1520) | Lens 2,8 mm | IR LED's 40 m | Audio | Alarm | Microfoon & Luidspreker Afschrikking | UMD | SIP met ColourRetrieval | Telling
Niet beschikbaar voor verkoop
    Deze combinatie bestaat niet.
    Specifications for UV-IPC3634SS-ADF28KMC-I1
    CCTV
    Merk Uniview
    Kleur behuizing Blanca
    Maximale resolutie 4 Mpx
    Lens 2.8 mm
    Audio Geïntegreerde luidsprekers, Geïntegreerde microfoon
    IR-bereik 40 m
    WDR WDR (130dB)
    PoE JA (PoE)
    Uncategorized
    Alarm Ja
    • Uniview
    • Revolver IP-camera
    • Prime Bereik
    • 1/2,7" progressieve scan CMOS
    • 4 Megapixel (2688x1520)
    • 2,8 mm lens
    • IR-bereik 40m
    • Compresión Ultra265/H.265/H.264
    • Audio
    • Alarmen
    • Ingebouwde microfoon en luidspreker
    • Ultra Bewegingsdetectie (Geavanceerde Bewegingsdetectie)
    • SIP (detectie van mens en voertuig) met kleurherwinning
    • Afschriklicht en luidspreker
    • Mensen stromen tellen
    • Bewaking van de bevolkingsdichtheid
    • Automatische scèneaanpassing (ASM)
    • WDR (130 dB)
    • PoE (IEEE802.3af)
    • Sleuf voor MicroSD-kaart tot 512 GB
    • WEB-, CMS-, smartphone- en NVR-interface
    • ONVIF-compatibel
    • Waterdicht IP67
    • Overspanningsbeveiliging 4000V