HAC-HFW1200TLMP-IL-T-0280B-DIP
https://smartsecur.es/web/image/product.template/27716/image_1920?unique=b7b74e7
Dahua Lite 4-in-1 camera, 2MP. Vaste optiek 2,8 mm (111°), Smart Dual Light IR + wit licht 40 m, tweewegaudio, DWDR, IP67, 12 V DC.
Niet beschikbaar voor verkoop
    Deze combinatie bestaat niet.
    Specifications for HAC-HFW1200TLMP-IL-T-0280B-DIP
    CCTV
    Merk Dahua
    Kleur behuizing Blanca
    Lens 2.8 mm
    Audio Geïntegreerde microfoon, Geïntegreerde luidsprekers
    IR-bereik 40 m
    WDR D-WDR
    Uncategorized
    Resolutie 2 Mpx
    • Dahua Lite Series 4-in-1 kogelcamera met gemengde metalen/kunststof behuizing
    • 2MP CMOS-sensor
    • Maximale resolutie: 1920 × 1080
    • Automatische ICR
    • Minimale verlichting: 0,01 lux (kleur), 0,001 lux (Z/W), 0 lux met IR-verlichting/wit licht
    • Verlichtingsafstand: IR 40 m, wit licht 40 m
    • 2,8 mm vaste optiek