POE-SPLIT-30W-G
https://smartsecur.es/web/image/product.template/24054/image_1920?unique=83954c2
PoE-splitter, voor niet-PoE IP-camera's
Niet beschikbaar voor verkoop
    Deze combinatie bestaat niet.
    Specifications for POE-SPLIT-30W-G
    Merk Wit Merk
    Type apparaat Splitter
    • PoE-splitter
    • Uitgangsspanning DC 12 V/ 2A
    • Maximaal uitgangsvermogen 30 W