UV-IPC2B18SS-ADF28K-I1
https://smartsecur.es/web/image/product.template/23984/image_1920?unique=6ad7706
Uniview IP Bullet Camera - Prime Range, 8 Mpx, Lens 2,8 mm, microSD 512 GB, IR 80 m, WDR 130 dB
Niet beschikbaar voor verkoop
    Deze combinatie bestaat niet.
    Specifications for UV-IPC2B18SS-ADF28K-I1
    Merk Uniview
    Kleur behuizing Blanca
    Maximale resolutie 8 Mpx
    Lens 2.8 mm
    Audio Geïntegreerde microfoon
    IR-bereik 80 m
    WDR WDR (130dB)
    PoE JA (PoE)
    • IP-bullet camera
    • Prime Bereik
    • 1/2,8" progressieve scan CMOS
    • 8 megapixel (3840x2160)
    • Lens 2,8 mm
    • IR-bereik 80 m
    • Compresión Ultra265/H.265/H.264
    • Audio
    • Alarmen
    • Geïntegreerde microfoon
    • Ultra Bewegingsdetectie (Geavanceerde Bewegingsdetectie)
    • SIP (detectie van mens en voertuig) met kleurherwinning
    • Mensen stromen tellen
    • Bewaking van de bevolkingsdichtheid
    • Automatische scèneaanpassing (ASM)
    • WDR (130 dB)
    • PoE (IEEE802.3af)
    • Sleuf voor MicroSD-kaart tot 512 GB
    • WEB-, CMS-, smartphone- en NVR-interface
    • ONVIF-compatibel
    • Waterdicht IP67
    • Overspanningsbeveiliging 4000 V