SF-SW1208HIPOE-GF-120
https://smartsecur.es/web/image/product.template/23416/image_1920?unique=aa3cc67
Hi-PoE Switch, 8 PoE + 2 SFP + 2 RJ45 ports
Not Available For Sale
    This combination does not exist.
    Specifications for SF-SW1208HIPOE-GF-120
    CCTV
    Ports PoE 8
    Uncategorized
    Brand Safire
    PoE+ ports 8
    Hi-PoE Ports 2
    • Desktop switch
    • 6 PoE+ 30W RJ45 10/100/1000 Mbps PoE+ 30W ports
    • 2 Hi-PoE+ 60W 802.3bt 10/100/1000Mbps Ports + 2 Uplink SFP 10/100/1000Mbps Ports
    • 2 Uplink RJ45 Ports
    • Supports PoE power supply up to 120W total for all ports