POE-SPLIT-60W-BT
https://smartsecur.es/web/image/product.template/24055/image_1920?unique=cc5739f
PoE Splitter, Para cámaras IP no PoE, Entrada RJ45 (PoE) / Salida RJ45 y jack
Not Available For Sale
    This combination does not exist.
    Specifications for POE-SPLIT-60W-BT
    Brand White Brand
    Device type Splitter
    • Allows an IP camera to be powered and connected to a network cable with PoE power supply
    • Output voltage DC 12 V/ 2A
    • Maximum output power 60 W