POE-SPLIT-60W-BT
https://smartsecur.es/web/image/product.template/24055/image_1920?unique=cc5739f
PoE splitter, voor niet-PoE IP-camera's, RJ45 in (PoE) / RJ45 en jack uitgang
Niet beschikbaar voor verkoop
    Deze combinatie bestaat niet.
    Specifications for POE-SPLIT-60W-BT
    Merk Wit Merk
    Type apparaat Splitter
    • Uitgangsspanning DC 12 V/ 2A
    • Maximaal uitgangsvermogen 60 W