HAC-HDW1239TP-Z-A-LED-27135-S2
https://smartsecur.es/web/image/product.template/27793/image_1920?unique=b7b74e7
Dahua 4-in-1 Full-Color dome voor buiten, 2MP. Gemotoriseerde optiek 2,7-13,5 mm, 24h kleur, Smart Light 40 m, WDR 130 dB, ingebouwde microfoon, IP67, 3AXIS, 12 V DC.
Niet beschikbaar voor verkoop
    Deze combinatie bestaat niet.
    Specifications for HAC-HDW1239TP-Z-A-LED-27135-S2
    CCTV
    Merk Dahua
    Kleur behuizing Blanca
    Lens 2.7~13.5 mm
    Audio Geïntegreerde microfoon
    IR-bereik 40 m
    WDR WDR (130dB)
    Uncategorized
    Resolutie 2 Mpx
    • Dahua 4-in-1 koepel met Smart Light 40 m buitenkoepel
    • 1/2,8" 2MP CMOS
    • 4 in 1 uitvoer (HDCVI / HDTVI / AHD / 960H) omschakelbaar via UTC-commando DAHUA-498
    • 2,7 ~ 13,5 mm (34°~107°) gemotoriseerde optiek
    • 0,001 lux
    • Kleur 24u
    • OSD, AWB, AGC, BLC, HLC, WDR 130dB, 3D-NR, privacymaskers
    • Ingebouwde microfoon
    • IP67
    • 3AXIS
    • 12V DC