HAC-HDW2241TP-Z-A-27135-S2-DIP-BLACK
https://smartsecur.es/web/image/product.template/27797/image_1920?unique=b7b74e7
Dahua StarLight 4-in-1 vaste dome, 2MP. Gemotoriseerde optiek 2,7-13,5 mm met autofocus, Smart IR 60 m, WDR 120 dB, ingebouwde microfoon, IP67, 12 V DC.
Niet beschikbaar voor verkoop
    Deze combinatie bestaat niet.
    Specifications for HAC-HDW2241TP-Z-A-27135-S2-DIP-BLACK
    CCTV
    Merk Dahua
    Kleur behuizing Zwart
    Lens 2.7~13.5 mm
    Audio Geïntegreerde microfoon
    IR-bereik 60 m
    WDR WDR (120dB)
    Uncategorized
    Resolutie 2 Mpx
    • StarLight 4-in-1 vaste koepel met Smart IR 60 m buitenkoepel
    • 2MP CMOS
    • DIP-omschakelbare 4-in-1-uitgang (CVI/CVBS/AHD/TVI omschakelbaar)
    • Gemotoriseerde optiek 2,7~13,5 mm (108,7°~28,7°) met autofocus
    • ICR-filter
    • BLC/WDR/HLC 120 Db, 3D-NR, ingebouwde microfoon
    • IP67
    • DC 12V DC.