HAC-HDW2501TP-Z-A-27135-S2
https://smartsecur.es/web/image/product.template/27796/image_1920?unique=b7b74e7
Dahua 4-in-1 Dome, 5MP. Gemotoriseerde optiek 2,7-13,5 mm, Smart IR 60 m, WDR 120 dB, ingebouwde microfoon, IP67, 3AXIS, 12 V DC.
Niet beschikbaar voor verkoop
    Deze combinatie bestaat niet.
    Specifications for HAC-HDW2501TP-Z-A-27135-S2
    CCTV
    Merk Dahua
    Kleur behuizing Blanca
    Lens 2.7~13.5 mm
    Audio Geïntegreerde microfoon
    IR-bereik 60 m
    WDR WDR (120dB)
    Uncategorized
    Resolutie 5 Mpx
    • Dahua 4-in-1 koepel
    • 5MP@25/30ips (CVI)
    • DIP-schakelbare 4-in-1 uitgang
    • ICR, 0,001 lux, Smart IR 60m
    • 2,7~13,5 mm gemotoriseerde optiek
    • WDR 120dB
    • Ingebouwde microfoon
    • IP67 bescherming, 3AXIS, 12V DC