SF-SW2824HIPOE-300
https://smartsecur.es/web/image/product.template/24470/image_1920?unique=de6b530
Hi-PoE Switch, 24 ports + 2 Uplink SFP + 2 Uplink RJ45
Not Available For Sale
    This combination does not exist.
    Specifications for SF-SW2824HIPOE-300
    CCTV
    Ports PoE 24 PoE
    Uncategorized
    Brand Safire
    • Desktop switch
    • 22 PoE+ 30W RJ45 10/100 Mbps PoE+ 30W ports
    • 2 Hi-PoE+ 60W 802.3bt 10/100 Mbps Hi-PoE+ Ports + 2 Uplink SFP 10/100/1000Mbps + 2 Uplink RJ45 10/100/1000Mbps
    • Supports PoE power supply up to 300W total for all ports