SF-SW2824HIPOE-300
https://smartsecur.es/web/image/product.template/24470/image_1920?unique=de6b530
Hi-PoE schakelaar, 24 poorten + 2 Uplink SFP + 2 Uplink RJ45
Niet beschikbaar voor verkoop
    Deze combinatie bestaat niet.
    Specifications for SF-SW2824HIPOE-300
    CCTV
    PoE-poorten 24 PoE
    Uncategorized
    Merk Safire
    • Bureauschakelaar
    • 22 PoE+ 30W RJ45 10/100 Mbps PoE+ 30W poorten
    • 2 Hi-PoE+ 60W 802.3bt 10/100 Mbps Hi-PoE+ Poorten + 2 Uplink SFP 10/100/1000Mbps + 2 Uplink RJ45 10/100/1000Mbps
    • Ondersteunt PoE-voeding tot 300W totaal voor alle poorten